Hakkımızda

Bitlis Taç Turizm 2002 yılında Kurulmuştur Güvenlik ve kalite vazgeçilmez ilkelerimizdir. Bitlis Taç Turizm , otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık değil bir sistem olarak planlayarak ve uygulayarak satış hizmetleri, seyir hizmetleri, konaklama tesisleri, kalkış noktaları ve varış hizmetlerini bir bütünlük içinde sunmaktadır. Vazgeçilmez ilkelerimiz, güvenlik ve kalite olan Bitlis Taç Turizm’de hizmet planlaması müşteri beklentilerinin önünde yürümektedir.
Bu politika doğrultusunda güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini sürekli iyileştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir .

Vizyonumuz

Turizm alanında taahhüt ettiğimiz kaliteli ve prestijli hizmeti, gelişim ve takım ruhunu tam anlamıyla kazanmış ekibimiz ile çalışanlarımızın ve konuklarımızın memnuniyeti ile sağlayarak sektöründe lider seyahat şirketi olmaktır. Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti. Sürdürülebilir yenilikçi anlayış.

Misyonumuz

Hayatta yedeği olmayan tek şeyin can olduğu ve tasarrufu olmayan tek şeyinde zaman olduğu bilinci ile hiçbir mazeret üretmeden konuklarımızı karşılayıp, ağırlayıp ve uğurlamak için; Alanında yeniliklere uyum sağlayarak lider olmak, Kurumsal ve bireysel anlamda sürekli gelişmek, Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlara ve konuklara sunmak, Örf, adet ve ana değerlere sahip çıkarak çalışmalarını sürdürmektir. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak. Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak. İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Kalite Politakamız

Kalite Politikamız Sınırsız bir merakı, coşkuyu, insanlığı ve erdemliği kazanmış çalışanlarımız ile temel değeri güvenilirlik olan hizmetlerimizi kaliteli ve sağlıklı bir ortamda konuklarımıza hızlı ve etkin iletişim ile Bitlis Taç olarak sağlamaktayız. Bu hizmet süreçlerimizi yasal düzenlemelerin ve yasal sorumlulukların içerisinde belirlenmiş kalite standartları ile gizlilik ilkelerine bağlı kalarak hizmet ağımızı sürekli geliştirmekteyiz. Yolcularımızın memnuniyeti için güvenli ve rahat yolculuk imkanı yaratmak. Kendimizi yenilemek. “Her Şey Zamanında” ilkesiyle hatasız hizmet vermek. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak. Ulusal kara yolu insan taşımacılığında mükemmele ulaşmak için toplam kalite, hizmet ve yaşam tarzımızda sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak. Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğu. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak.

<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bileti puan kullanarak satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL (Puan kullandınız)</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet rezervasyonu yaptınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{opsiyonsonutarihidisplay}">Rezervasyonunuz {opsiyonsonutarihi} tarihine kadar geçerlidir.</p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Rezervasyon bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>